Jakie paznokcieJaki lakier hybrydowy kupić? Który lakier hybrydowy jest najlepszy? Porównanie zagranicznych marek.

Pomalowane paznokcie sprawiają, że ręce wyglądają szykownie i z klasą. Jednak by dobrze wykonać manicure hybrydowy potrzeba wielu godzin praktyki, Upewnij się, że korzystasz z najlepszych firm produkujących lakiery hybrydowe. Czasami oszczędność nie wychodzi na dobre a słabo napigmentowany lakier potrafi uprzykrzyć życie, zwłaszcza osoby początkującej.

Czym się różni lakier hybrydowy od zwykłego lakieru?

Hybrydowy lakier do paznokci jest jak wstępnie mieszany z akrylem. Jest to formuła z monomerami i oligomerami (ciągi monomerów) pozostają w stanie półpłynnym/półstałym, ponieważ ciecz jeszcze nie została spolimeryzowana. Dlatego lakier hybrydowy należy utwardzić w lampie. Powoduje to reakcję fotoinicjatora w żywicy z długością fali emitowanej przez lampę.

Hybrydy zawierają również stabilizatory, które pomagają utrzymać połysk powierzchni dłużej niż tradycyjne lakiery. Lakier do paznokci to emalia, która schnie na powietrzu i nie potrzebuje lampy do utwardzenia się jednak jego trwałość jest znacznie krótsza.

Najlepsze lakiery hybrydowe zagranicznych marek

Obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele hybrydowych lakierów do paznokci, że aż ciężko je zliczyć. Nie wszystkie z nich maja taką samą formułę i skład. Niektóre wykorzystują tanie chińskie komponenty, które mogą wywoływać oparzenia chemiczne. Uważaj szczególnie na toluen i formaldehyd.

1. OPI Gel Nail Polish

OPI jest jedną z najbardziej lubianych marek lakierów do paznokci. Paznokcie wykonane przy użyciu OPI GEL Nail Polish mogą wytrzymać do 14 dni przy właściwej aplikacji. Marka znana jest ze swoich klasycznych lakierów, do systemu hybrydowego wprowadziła wiele kolorów z klasycznej palety, które cieszyły się największą popularnością wśród klientek.

2. Gellen Soak Off Gel Nail Polish

Najszybciej rozwijającą się w Wielkiej Brytanii marką lakierów do paznokci jest Gellen. Oferuje ona lakiery hybrydowe wykonane z nietoksycznej i nieszkodliwej żywicy. Formuła lakieru została opracowana tak, aby była całkowicie przyjazna dla środowiska, miała delikatny zapach i była trwała. Jest łatwy w aplikacji i nieciężko go usunąć. Po prawidłowym nałożeniu lakier może utrzymywać się przez 2-3 tygodnie bez utraty wysokiego połysku. Marka oferuje 300 odcieni lakieru do wyboru.

3. DND Gel Nail Polish

DND Gel Nail Polish oferuje ponad 100 odcieni do pokrycia paznokci długotrwałym połyskiem, który nie pęknie i nie złuszczy się nawet przez 21 dni. Jego specjalnie opracowany skład zawiera niezbędne witaminy, które sprawią, że paznokcie będą mocniejsze, zdrowsze i piękne przez wiele tygodni.

4. Gelish Dynamic Duo Soak Off Gel Nail Polish

Nagradzana wielokrotnie marka Gelish to sprzedaje produkty najwyższej klasy. To oni w 2009 roku jako pierwsi opracowali formułę hybrydowego lakieru do paznokci. Gelish Dynamic Duo Soak Off Gel Nail Polish działa jak tradycyjny lakier, ale utrzymuje się na paznokciach znacznie dłużej. Utwardza się w lampie LED w 30 sekund lub 2 minuty - w tradycyjnych lampach UV. Lakier pozostaje na paznokciach do 3 tygodni bez odprysków i z łatwością zdejmuje się w acetonie. Możesz wybrać jeden z 171 kolorów dostępnych w tej marce.


Copyright © 2019 Paznokcie i uroda